takipci
takipci
bet
bet

Game of Thrones izle | diziplus - yabanci dizi izle

Krallık dediğin savaşsız olur mu? En güçlü krallığı kurup, huzuru sağlamış olsan bile bu gücü elinde nasıl koruyacaksın? Burada yanlış yapana yer yok, affetmek yok. Kuzey Krallığının hükümdarı Lord Ned Stark, uzun ve zorlu savaşlardan sonra anayurduna dönüp krallığını bütünlük içerisinde tutmayı başarmıştır. Kral Robert Baratheon ile yıllarca omuz omuza çarpışan ve Baratheon'un kral olmasını sağlayan Ned Stark'ın tek istediği kuzey sınırlarını koruyan krallığında ailesiyle ve halkıyla yaşamaktır. Fakat suyun öte yanında kendi topraklarından ve krallığından kovulduğunu iddia eden Viserys Targaryen , kız kardeşi Daenerys'i barbar kavimlerin başı Han Drogo'ya vererek, güç birliği planları yapmaktadır. Tahtını büyük bir iştahla geri isteyen ama kraliyet oyunlarından habersiz olan Viserys'in planları Kral Baratheon'a ulaşır. Savaş alanında büyük cengaver olan ama ülke ve aile yönetiminde aynı başarıyı tutturamayan Baratheon'un tamamen güvenebileceği ve her yanlış hamlesini arkasından toplayacak yeni bir sağ kola ihtiyacı vardır. Kuzeyin Lordu Ned Stark bu görev için seçilen tek aday isimdir. Kış yaklaşıyor... Hanedan entrikaları, kapılı kapılar ardında dönen oyunlar, birilerinin kuyusunu kazmak için düşmanın koynuna girmekten çekinmeyen kadınlar, kardeşler arası çekişmeler, dışlanmalar... Hepsi tek bir hedef için: Taht kavgası..
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Emilia Clarke, Lena Headey, Sophie Turner, Kit Harington, Peter Dinklage
IMDB : 9.3
Görünüm:
Bölüm Adı
Yayınlanma Tarihi
Yorumlar 7 Yorum

 • OkanMisafir

  Dizi iki de bir donup duruyor özellikle de 6.sezon , izlediğimizden bir sey anlamadık. Sayfa olarak şu duruma bir el atsanız çok iyi olacak.


  0

  0

 • NiştokMisafir

  Sürekli aynı yerde donmalar sana girsin admin diziden bi sikim anlamadım önemli yerlerde donduğundan


  0

  2

 • girayMisafir

  1.sezon 2.sezon telif yemiş yenisi ne zaman gelir ?


  0

  0

   • badYönetici

    Telifli bölüm ve sezonlar için ne yazık ki elimizden şu an için bir şey gelmemektedir. Fakat telifli dizileri izleyebileceğiniz bir uygulama geliştirmeyi planlıyoruz.


    0

    0

Beğendiğiniz dizi ve bölümlere yorum yaparak destek olabilirsiniz, teşekkür ederiz. Sitemize eklenmesini istediğiniz dizileri iletişim alanından bildirebilirsiniz.

Reklamı Kapat